Logo RoCHI

 

Grupul român de interes în Interacţiunea om-calculator - SIGCHI România

acasă   conferinţe   publicaţii   evenimente   înscriere   persoane   statut

  

 

 

Vice-preşedinte (conferinţe) Costin Pribeanu <pribeanu@ici.ro>

 

Vice-preşedinte (educaţie)  Stefan Trausan-Matu <stefan.trausan@cs.pub.ro>

 

Secretar / Trezorier  Marian Cristian Mihaescu <mihaescu@software.ucv.ro>

 

 

 

Membri

 

Adrian Adăscalitei <aadascal@ee.tuiasi.ro>

 

Lenuţa Alboaie <adria@infoiasi.ro>

 

Felix Albu <f_albu@yahoo.com>

 

Mihaela Albu <albu@electro.masuri.pub.ro>

 

Adriana Alexandru <adriana@ici.ro>

 

Diana Andone <diana.andone@cm.upt.ro>

 

Daniela Andrei<danielaandrei@psychology.ro>

 

Mihai Anitei<mihai.anitei@unibuc.ro>

 

Gabriela Avram<gabriela.avram@ul.ie>

 

Constantin-Gelu Apostol <apostolc@ase.ro>

 

Rodica Baciu <rodica.baciu@ulbsibiu.ro>

 

Beatrice Balgiu <beatricebalgiu@yahoo.com>

 

Alexandru Balog <alexb@ici.ro>

 

Dragoş Cătalin Barbu <dbarbu@ici.ro>

 

Simona Barticel <sbarticel@iquestint.com>

 

Dag-Valentin Bănişor <dag@meganet.ro>

 

Florina Oana Bălan <oanab_2005@yahoo.com>

 

Andrei Băutu <abautu@gmail.com>

 

Elena Băutu <ebautu@univ-ovidius.ro>

 

Mariana Benţea <mariana.bentea@rdslink.ro>

 

Arina Băcescu <arina333@yahoo.com>

 

Boldur-Eugen Bărbat <bbarbat@gmail.com>

 

Alina Bogdan-Marta <alinab@uoradea.ro

 

Victor Bâcu <victor.bacu@cs.utcluj.ro

 

Petre Botnariuc <bpetre@ise.ro

 

Mihaela Brut <mihaela@infoiasi.ro>

 

Ioan Buciu <nelu@zeus.csd.auth.gr >

 

Nicolae Bulz <nbulz@yahoo.com>

 

Alexandru Butean <alexandru@butean.com>

 

Bogdan Calcan <bogdan.calcan@gmail.com>

 

Ciprian Cândea <ciprianc@airg.verena.ro>

 

Dumitru Clementin Cercel <clementin.cercel@gmail.com>

 

Daniel Cernea <cernea@cs.uni-kl.de>

 

Mihaela Chraif <mihaelapopa14@yahoo.com>

 

Costin-Gabriel Chiru <costin.chiru@cs.pub.ro>

 

Cristina Chisalita <c.m.chisalita@utwente.nl>

 

Gilbert Ciobanu <gilbertcn@gmail.com>

 

Ioana-Monica Ciolan <ioana.monica.ciolan@gmail.com>

 

Ioana Codoban <ioanacodoban@psychology.ro>

 

Grigoreta-Sofia Cojocar <grigo@cs.ubbcluj.ro>

 

Mihaela Colhon <mghindeanu@yahoo.com>

 

George G. Costandache <constand@racai.ro>

 

Marin Adrănel Cotescu <macpnl@yahoo.com>

 

Verginia Creţu <cretuverginia@yahoo.fr>

 

Eugeniu Cristescu <ecristescu@yahoo.com>

 

Irina Cristescu <irina.cristescu@ici.ro>

 

George Cunia <hybridica@gmail.com>

 

Mihai Dascalu <mikedascalu@yahoo.com>

 

Nicoleta David <nicoletadavid@yahoo.com>

 

Gabriela Dăncescu <gdancescu@hotmail.com>

 

Andreea Demirgian <andreea_demirgian@yahoo.com>

 

Diana Elena Diaconu <diaconu_lvm@yahoo.com>

 

Bogdan Dinca <bdinca@softwin.ro>

 

Marian Dardala <dardala@ase.ro>

 

Andreea Dobra <adobra@mec.upt.ro>

 

Dan Dragomirescu <dda78@yahoo.com>

 

Georgeta Drula <gdrula@yahoo.com>

 

Anne Marie Dumbrava <anne_marie_x@yahoo.com>

 

Laura-Elena Duta <laura.duta@GMAIL.COM>

 

Marius Costel Esi <mariusesi@yahoo.com>

 

Paul Fogarassy-Neszly <pf@baum.ro>

 

Alexandra Galatescu <agal@ici.ro>

 

Ligia Gârlea <lgarlea@lapd.cj.edu.ro>

 

Maria Gheorghe Moisii <moise@ici.ro>

 

Ioana Ghergulescu <Ioana.Ghergulescu@student.ncirl.ie>

 

Florin Gheorghiu <florin.gheorghiu@usv.ro>

 

Vasile Gherhes <vasile.gherhes@upt.ro>

 

Daniela Gifu <daniela.gifu73@gmail.com>

 

Mircea Giurgiu <mircea.giurgiu@com.utcluj.ro>

 

George Gojgar <ggojgar@yahoo.com>

 

Dan Grosu <dan.grosu@home.ro>

 

Adrian Groza <adrian@cs-gw.utcluj.ro>adrian@cs-gw.utcluj.ro>

 

Adriana Mihaela Guran <adriana@CS.UBBCluj.Ro>

 

Gabriel Gutu <gabriel.gutu@cs.pub.ro>

 

Alexandru Nicolae Herisanu <aherisanu@gmail.com>

 

Carmen Holotescu <carmenholotescu@gmail.com>

 

Adrian Iftene <adiftene@infoiasi.ro>

 

Valentin Ionescu <colibry_ro@yahoo.com>

 

Dragos Daniel Iordache <iordache@ici.ro>

 

Alexandru Iordan <adiordan@gmail.com>

 

Gheorghe Iosif <giosif@racai.ro>

 

Stefan Iovan <stefan.iovan@asab.ro>

 

Olimpius Istrate <olimpius@1educat.ro>

 

Narcisa Isăilă <isaila_narcisa@yahoo.com>

 

Daniela Jeder <danielajeder@yahoo.com>

 

Adriana Jitaru <adriana.jitaru@reu.pub.ro>

 

Elena Jitaru <jitaru@ici.ro>

 

Radu Jugureanu <Radu.Jugureanu@siveco.ro>

 

Ion Juvină <ion.juvina@wright.edu>

 

Cristian Kameniczki <cristian.kameniczki@primatv.ro>

 

Eric Kavanagh <eric.kavanagh@arv.ulaval.ca>

 

Stefan Lita <csl@mymail.ro>

 

Viorel Lupu <vlupu@onlineservices.ro>

 

Adina Manoli <adinahci@gmail.com>

 

Valentina Marinescu <valentina.marinescu@umontreal.ca>

 

Cornelia Melenti <cornelia.melenti@cs.utcluj.ro>

 

Adrian Mihalache <amihalache@gmail.com>

 

Dan-Gheorghe Mihaila <dan.mihaila@cs.pub.ro>

 

Adrian Mironescu <adi_mironescu@yahoo.com>

 

Dănuţ Mihon <danut_mihon@yahoo.com>

 

Delia Alexandrina Mitrea <delia.mitrea@cs.utcluj.ro>

 

Lidia Mândru <lidia.mandru@gmail.com>

 

Daniel Moise <moisedaniel@gmail.com>

 

Sorina Moaşa <sorina.moasa@siemens.com>

 

Liliana Moga <liliana.moga@gmail.com>

 

Cristinel Mihai Mocan <cristi.mocan@cs.utcluj.ro>

 

Ioana Moisil <ioana.moisil@ulbsibiu.ro>

 

Alin Dragoş Bogdan Moldoveanu <alin.moldoveanu@cs.pub.ro>

 

Florica Moldoveanu <florica.moldoveanu@rdslink.ro>

 

Claudiu Muşat <claudiu.musat@gmail.com>

 

Bogdan Nadolu <bogdan.nadolu@e-uvt.ro>  

Ioan Neacşu <ioan.neacsu@medu.edu.ro

 

Alexandra Negoescu <alexandra.negoescu@yahoo.com

 

Stefan Negru <blankdots@gmail.com

 

Dragoş Nicolau <dragos@ici.ro

 

Andreea Niculescu  <niculescuai@utwente.nl>

 

Cristina Niculescu  <ncristina@racai.ro>

 

Codrin-Florentin Nisioiu  <codrin.nisioiu@ie.ase.ro>

 

Alexandrina Orzan <Alexandrina.Orzan@inrialpes.fr

 

Mihai Orzan <mihai.orzan@ase.ro

 

Gabriela Pavel <gabi2p@yahoo.com

 

Monica Pârvan <parvan@ici.ro

 

Marian Pădure <mpadure@gmail.com

 

Lucian Pătraşcu <luccianpatrascu@yahoo.com

 

Aurel Pătru <aurel@tiflo.ro>

 

Cătălin Pitiş <cpitis@acm.org>

 

Adrian-Constantin Plop <adrianplop@incluziune.ro>

 

Florin Pop <florinpop@cs.pub.ro>

 

Adela Popa <email_adela@yahoo.com>

 

Mihaela Camelia Popa <popa_zaizon@yahoo.com>

 

Răzvan Popa <openmindscraiova@go.ro>

 

Cristian Popescu <cristian@racai.ro>

 

Daniela I. Popescu <pdana@univ.uoradea.ro>

 

Diana Popescu <diana@mix.mmi.pub.ro>

 

Elvira Popescu <popescu_elvira@software.ucv.ro>

 

Iulian Popescu <iulian.popescu@softtehnica.ro>

 

Paul Stefan Popescu <popescu_paul_stefan@yahoo.com>

 

Diana Popovici <pdiana@uoradea.ro>

 

Dorin Mircea Popovici <dmpopovici@univ-ovidius.ro>

 

Vlad Popovici <vlad.popovici@epfl.ch>

 

Daniel Porumbel <daniel@cs.pub.ro>

 

Vlad Posea <vladposea@yahoo.com>

 

Ioan-Gheorghe Ratiu <ratiu_2000@yahoo.com>

 

Ionel Raveica <ravic@ub.ro>

 

Traian Rebedea <trebedea@gmail.com>

 

Adriana Elena Reveiu <reveiua@ase.ro>

 

Diana Denisa Rodilă <denisa_rodila@yahoo.com>

 

Dan Rotar <drotar@ub.ro>

 

Cristian Rusu <cristian.rusu@ucvl.cl>

 

Helena-Maria Sabo <helena-maria.sabo@gmx.net>

 

Liviu Daniel Safta <davonkeep@yahoo.com>

 

Nicoleta Sămărescu <nicolbr2000@yahoo.com>

 

Livia Sângeorzan <livia.sangeorzan@gmail.com>

 

Sorina Gabriela Serban <sorina.serban@fih.upt.ro>

 

Elena Simion <eli_sym@yahoo.com>

 

Ion Smeureanu <smeurean@crc.ase.ro>

 

Gina Soare <gsoare@tornado.ro>

 

Corina Stan <stancorina@yahoo.com>

 

Adrian Stănciulescu <stanciulescu@isys.ucl.ac.be>

 

Mihail-Sergiu Stănculescu <mstanculescu@hotmail.com>

 

Simona Stefănescu <simonastefanescu71@yahoo.co.uk>

 

Teodor Stefănuţ <teodor.stefanut@cs.utcluj.ro>

 

Emil Suciu <esuciu@acm.org>

 

Naiana Târcă <ntarca@uoradea.ro>

 

Stefan-Ciprian Tănasă <stanasa@infoiasi.ro>

 

Ioana Tot <ioanatot@yahoo.com>

 

Dan Tufiş <tufis@racai.ro

 

Octavian Udrea <uoctav@mymail.ro

 

Ecaterina Valica <valicac@gmail.com

 

Cosmin Varlan <vcosmin@uaic.ro

 

Radu-Daniel Vatavu <raduvro@yahoo.com

 

Silviu Vert <silviu.vert@cm.upt.ro

 

Radu Vilceanu <radu@ealliance.ro

 

Constantin-Bala Zamfirescu <zbc@acm.org>

 

Gabriel Zamfir  <zamfir@ase.ro>

 

 

 

  Actualizat pe 26 Septembrie 2016 de Costin Pribeanu<pribeanu@ici.ro>